MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 12533295
nr 1253 3295
Karmstolar
ett par, Karl Johanstil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 maj 2019
kl 19:52:59
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr